iFixit: Repair Manual

Kitaplar ve Referanslar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4,3 MB
  • Version 2.9.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Dozuki
iFixit: Repair Manual, mobil uygulaması sizlere araç gereçlerinizi tamir etmeniz hakkında kısa bilgiler veriyor.

Günlük yaşamınız ile ilgili bir çok konu hakkında faydalı bilgi sunan iFixit: Repair Manual mobil uygulaması sayesinde ev eşyalarınızı  tamir etmek artık çok daha kolay. Uygulamanın sizler için sunmuş olduğu tamir talimatları doğrultusunda ilerleyebilirsiniz. Uygulamayı Android  cep telefonunuza ücretsiz olarak indirin ve günlük yaşamınızda kullanacağınız alternatif bilgiler edinin. 

Akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden doğrudan yol gösterme aracı olarak kullanabilirsiniz. Sadece bir fotoğraf çekin, talimatları yazın ve daha sonra yayınlayın. Paylaşmış olduğunuz bilgiler doğrultusunda araçlarınızı kendiniz tamir edecek kıvama gelebilirsiniz. 

Eşyalarınızı tamir etmek iFixit: Repair Manual mobil uygulaması ile çok daha kolaydır. Uygulama sizlere rehberlik edecek ve nasıl tamir etmeniz konusunda faydalı bilgiler sunacaktır. Uygulama sayesinde tamir etme işlemlerinizi kolaylıkla halledecek ve cebinizden para çıkmadan tamir işlemlerinizi halledin. 

Her hangi bir aleti nasıl tamir edeceğiniz konusunda kısa ve faydalı bilgiler edinmek için saatlerce internette zaman kaybetmenize ya da tamirciye para vermenize gerek yoktur. tek yapmanız gereken iFixit: Repair Manual mobil uygulamasına ücretsiz olarak sahip olmak.

iFixit: Repair Manual indir